Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 28.09.2016 08:53:30 

SK NH Veselí nad Moravou

II. liga 2013/2014
Datum Domácí - Hosté Výsledek
25.8.2013 1. kolo
25.8.2013 Sokol Osek nad Bečvou - SK NH Veselí nad Moravou 15:19 (7:11)
25.8.2013 Sokol Albrechtičky - Sokol Vracov 18:17 (10:8)
25.8.2013 TJ Chropyně - SSK Vítkovice 12:24 (8:11)
25.8.2013 Draken Brno - Sokol Podhorní Újezd 18:17 (10:9)
25.8.2013 Jiskra Humpolec - KNH MS Brno 20:17 (9:8)
25.8.2013 Autonor Jihlava - Sokol Dobruška 19:17 (9:10)
1.9.2013 2. kolo
1.9.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Vracov 17:13 (7:4)
1.9.2013 Sokol Albrechtičky - TJ Chropyně 22:10 (11:4)
1.9.2013 SSK Vítkovice - Sokol Osek nad Bečvou 16:10 (9:3)
1.9.2013 KNH MS Brno - Draken Brno 16:20 (8:9)
24.8.2013 Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 13:9 (6:5)
1.9.2013 Sokol Podhorní Újezd - Autonot JIhlava 20:15 (7:8)
8.9.2013 3. kolo
8.9.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Draken Brno 17:13 (8:6)
8.9.2013 Sokol Vracov - KNH MS Brno 21:25 (10:12)
8.9.2013 TJ Chropyně - Sokol Dobruška 17:22 (10:11)
8.9.2013 Sokol Osek nad Bečvou - Sokol Podhorní Újezd 23:11 (12:4)
8.9.2013 Jiskra Humpolec - Sokol Albrechtičky 17:16 (9:6)
8.9.2013 Autonot Jihlava - SSK Vítkovice 24:24 (12:10)
15.9.2013 4. kolo
15.9.2013 SK NH Veselí nad Moravou - KNH MS Brno 17:14 (8:9)
15.9.2013 Sokol Vracov - Draken Brno 15:25 (8:14)
15.9.2013 TJ Chropyně - Sokol Podhorní Újezd 22:28 (13:17)
15.9.2013 Sokol Osek nad Bečvou - Sokol Dobruška 16:17 (8:6)
15.9.2013 Autonot Jihlava - Sokol Albrechtičky 18:12 (7:3)
15.9.2013 Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 16:16 (9:9)
22.9.2013 5. kolo
22.9.2013 SSK Vítkovice - SK NH Veselí nad Moravou 23:23 (12:12)
22.9.2013 TJ Chropyně - Sokol Vracov 19:21 (9:11)
22.9.2013 Sokol Albrechtičky - Sokol Osek nad Bečvou 16:14 (8:7)
22.9.2013 Draken Brno - Autonot Jihlava 21:11 (11:6)
22.9.2013 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 22:18 ('10:9)
21.9.2013 Jiskra Humpolec - Sokol Podhorní Újezd 22:15 (12:5)
29.9.2013 6. kolo
29.9.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Albrechtičky 20:10 (8:5)
29.9.2013 Sokol Vracov - SSK Vítkovice 17:20 (9:14)
29.9.2013 Sokol Osek nad Bečvou - TJ Chropyně 21:14 (11:8)
29.9.2013 Jiskra Humpolec - Draken Brno 5:10 (2:4)
29.9.2013 KNH MS Brno - Autonot Jihlava 23:21 (14:9)
29.9.2013 Sokol Dobruška - Sokol Podhorní Újezd 14:19 (10:10)
6.10.2013 7. kolo
6.10.2013 Sokol Dobruška - SK NH Veselí nad Moravou 16:15 (8:8)
6.10.2013 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Vracov 18:16 (7:6)
6.10.2013 Jiskra Humpolec - TJ Chropyně 23:14 (10:7)
6.10.2013 Autonot Jihlava - Sokol Osek nad Bečvou 9:16 (3:11)
6.10.2013 Sokol Albrechtičky - Draken Brno 16:12 (7:6)
6.10.2013 SSK Vítkovice - KNH MS Brno 20:11 (11:5)
12/13.10.2013 8. kolo
13.10.2013 Sokol Dobruška - Sokol Vracov 14:23 (6:12)
12.10.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Podhorní Újezd 24:20 (13:9)
13.10.2013 Jiskra Humpolec - Sokol Osek nad Bečvou 11:6 (8:3)
13.10.2013 Autonot Jihlava - TJ Chropyně 17:11 (8:6)
13.10.2013 Sokol Albrechtičky - KNH MS Brno 17:18 (7:10)
13.10.2013 SSK Vítkovice - Draken Brno 16:17 (8:9)
20.10.2013 9. kolo
20.10.2013 TJ Chropyně - SK NH Veselí nad Moravou 14:33 (9:19)
20.10.2013 Sokol Osek nad Bečvou - Sokol Vracov 21:19 (10:8)
20.10.2013 SSK Vítkovice - Sokol Albrechtičky 16:13 (10:6)
21.09.2013 Draken Brno - Sokol Dobruška 21:17 (10:7)
20.10.2013 KNH MS Brno - Sokol Podhorní Újezd 26:18 (10:7)
20.10.2013 Autonot Jihlava - Jiskra Humpolec 10:7 (4:3)
26.10.2013 10. kolo
26.10.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Jiskra Humpolec 19:9 (10:7)
26.10.2013 Sokol Vracov - Autonot Jihlava 23:21 (12:14)
26.10.2013 Draken Brno - TJ Chropyně 30:6 (15:2)
26.10.2013 KNH MS Brno - Sokol Osek nad Bečvou 25:16 (10:6)
26.10.2013 Sokol Dobruška - Sokol Albrechtičky 17:8 (8:3)
26.10.2013 Sokol Podhorní Újezd - SSK Vítkovice 28:29 (10:14)
27.10.2013 11. kolo
27.10.2013 SK NH Veselí nad Moravou - Autonot Jihlava 24:14 (13:6)
27.10.2013 Sokol Vracov - Jiskra Humpolec 20:16 (11:11)
27.10.2013 Draken Brno - Sokol Osek nad Bečvou 14:12 (5:5)
27.10.2013 KNH MS Brno - TJ Chropyně 32:12 (13:8)
27.10.2013 Sokol Dobruška - SSK Vítkovice 18:14 (10:9)
27.10.2013 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Albrechtičky 11:16 (8:10)
         13.4.2014 12. kolo
13.4.2014 SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Osek nad Bečvou  21:14 (11:5)
13.4.2014 Sokol Vracov - Sokol Albrechtičky 12:17 (6:9)
13.4.2014 SSK Vítkovice - TJ Chropyně 21:12 (12:6)
13.4.2014 Sokol Podhorní Újezd - Draken Brno 17.19 (7:8)
13.4.2014 KNH MS Brno - Jiskra Humpolec 19:18 (11:10)
13.4.2014 Sokol Dobruška - Autonot Jihlava   16:9         (8:5)      
    20.4.2014    13. kolo
20.4.2014 Sokol Vracov - SK NH Veselí nad Moravou 16:27 (8:11)
20.4.2014 TJ Chropyně - Sokol Albrechtičky 11:18 (4:8)
20.4.2014 Sokol Osek nad Bečvou - SSK Vítkovice 20:18 (12:9)
20.4.2014 Draken Brno - KNH MS Brno 17:8 (7:4)
20.4.2014 Sokol Dobruška - Jiskra Humpolec 17:17 (11:12)
20.4.2014 Autonot Jihlava - Sokol Podhorní Újezd                27:22 (14:10)    
   27.4.2014 14. kolo
27.4.2014 Draken Brno - SK NH Veselí nad Moravou 11:9 (5:4)
27.4.2014 KNH MS Brno - Sokol Vracov 24:16 (12:5)
27.4.2014 Sokol Dobruška - TJ Chropyně 28:12 (13:8)
27.4.2014 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Osek nad Bečvou 20:19 (9:6)
27.4.2014 Sokol Albrechtičky - Jiskra Humpolec 15:7 (8:5)
27.4.2014 SSk Vítkovice - Autonot Jihlava  22:9     (10:3)    
     4.5.2014    15. kolo
4.5.2014 KNH MS Brno - SK NH Veselí nad Moravou 16:21 (6:9)
4.5.2014 Draken Brno - Sokol Vracov 21:19 (13:10)
4.5.2014 Sokol Podhorní Újezd - TJ Chropyně 28:17 (17:9)
4.5.2014 Sokol Dobruška - Sokol Osek nad Bečvou 17:12 (8:6)
4.5.2014 Sokol Albrechtičky - Autonot Jihlava 19:12 (10:6)
4.5.2014 SSK Vítkovice - Jiskra Humpolec 17:11      (11:5)   
   11.5.2014    16. kolo
11.5.2014   SK NH Veselí nad Moravou - SSK Vítkovice 18:14 (9:7)
11.5.2014 Sokol Vracov - TJ Chropyně 20:17 (9:8)
11.5.2014 Sokol Osek nad Bečvou - Sokol Albrechtičky 20:18 (9:10)
11.5.2014 Autonot Jihlava - Draken Brno 18:26 (9:14)
11.5.2014 Sokol Dobruška - KNH MS Brno 18:15 (8:9)
11.5.2014 Sokol Podhorní Újezd - Jiskra Humpolec 19:18      (10:8)   
  18.5.2014   17. kolo
18.5.2014    Sokol Albrechtičky - SK NH Veselí nad Moravou 10:12 (3:4)
18.5.2014 SSK Vítkovice - Sokol Vracov 22:14 (10:6)
18.5.2014 TJ Chropyně - Sokol Osek nad Bečvou 8:20 (5:12)
18.5.2014 Draken Brno - Jiskra Humpolec 12:6 (3:2)
18.5.2014 Autonot Jihlava - KNH MS Brno 10:11 (5:4)
18.5.2014 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 19:18        (9:7) 
  25.5.2014    18. kolo
25.5.2014  SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Dobruška 21:15 (11:6)
25.5.2014 Sokol Podhorní Újezd - Sokol Vracov 23:18 (12:9
25.5.2014 TJ Chropyně - Jiskra Humpolec 12:16 (7:10)
25.5.2014 Sokol Osek nad Bečvou - Autonot Jihlava 19:14 (6:6)
25.5.2014 Draken Brno - Sokol Albrechtičky 14:12 (5:6)
25.5.2014 KNH MS Brno - SSK Vítkovice 22:20    (11:10)     
   1.6.2014   19. kolo
1.6.2014   Sokol Vracov - Sokol Dobruška 21:20 (9:12)
1.6.2014 Sokol Podhorní Újezd - SK NH Veselí n. M. 12:22 (7:12)
1.6.2014 Sokol Osek nad Bečvou - Jiskra Humpolec 17:17 (10:9)
1.6.2014 TJ Chropyně - Autonot Jihlava 13:20 (7:9)
1.6.2014 KNH MS Brno - Sokol Albrechtičky 23:16 (10:7)
1.6.2014 Draken Brno - SSK Vítkovice 19:17    (11:9)     
8.6.2014   20. kolo
8.6.2014    SK NH Veselí nad Moravou - TJ Chropyně 27:9 (15:0)
8.6.2014 Sokol Vracov - Sokol Osek nad Bečvou 20:14 (8:8)
8.6.2014 Sokol Albrechtičky - SSK Vítkovice 14:18 (7:10)
8.6.2014 Sokol Dobruška - Draken Brno 14:15 (8:8)
8.6.2014 Sokol Podhorní Újezd - KNH MS Brno 20:17 (9:10)
8.6.2014 Jiskra Humpolec - Autonot Jihlava   22:17  (12:10)     
14.6.2014   21. kolo
14.6.2014    Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 15:19 (9:11)
14.6.2014 Autonot Jihlava - Sokol Vracov 15:13 (7:7)
14.6.2014 TJ Chropyně - Draken Brno 15:23 (8:14)
14.6.2014 Sokol Osek nad Bečvou - KNH MS Brno 21:21 (10:11)
14.6.2014 Sokol Albrechtičky - Sokol Dobruška 20:10 (10:3)
14.6.2014 SSK Vítkovice - Sokol Podhorní Újezd 16:12       (10:6)  
15.6.2014   22. kolo
15.6.2014    Autonot Jihlava - SK NH Veselí nad Moravou 16:23 (7:14)
15.6.2014 Jiskra Humpolec - Sokol Vracov 17:16 (9:5)
15.6.2014 Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 14:16 (6:10)
15.6.2014 TJ Chropyně - KNH MS Brno 20:21 (15:11)
15.6.2014 SSK Vítkovice - Sokol Dobruška 15:18 (5:7)
15.6.2014 Sokol Albrechtičky - Sokol Podhorní Újezd    19:16 (9:8)     

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist